art.pabito@gmail.com

2020 Art.Pabito

 

W naszym studio znajdującym się przy ulicy Hutniczej 11 w Gdyni zajmujemy się zabezpieczaniem oraz stylizacją pojazdów przy użyciu specjalistycznych folii. Nasz zespół to doświadczeni aplikatorzy z wieloletnim stażem i wielką pasją do motoryzacji. Doświadczenie w pracy z samochodami luksusowymi pozwala zagwarantować najwyższą jakość wykonanej usługi, a praca na materiałach najlepszych producentów pozwala osiągnąć najwyższy poziom zadowolenia na długi czas.

Każdego dnia staramy się zadbać o nawet najmniejszy szczegół podczas pracy przy Twoim pojeździe, co przekłada się na zaufanie naszych Klientów i przyjemną współpracę.

 

Sklep PremiumFelgi.pl - Ekskluzywne felgi dla Twojego samochodu!

 

Sklep PremiumFelgi.pl powstał z ogromnej pasji do samochodów. Dla nas koła to coś więcej niż podstawowy element wyposażenia. Uważamy, że odpowiednio dobrane felgi mają najistotniejszy wpływ na efektowny wygląd auta. Doświadczenie nauczyło nas, że nawet najpopularniejsze modele aut po zmianie felg stają się niepowtarzalne i nie sposób obok nich przejść obojętnie. Jeżeli chcą Państwo odmienić wygląd swojego samochodu i nadać mu wyjątkowego charakteru to trafiliście w odpowiednie miejsce. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!Tworząc ofertę sklepu PremiumFelgi.pl postawiliśmy sobie jeden cel – indywidualizm. Posiadając w sprzedaży setki wzorów felg dostępnych w niezliczonych konfiguracjach rozmiarowych, kolorystycznych czy konstrukcyjnych jesteśmy w stanie spełnić praktycznie każdą fantazję naszych klientów. PremiumFelgi.pl to jedyne miejsce w Polsce z tak szeroką ofertą felg najbardziej ekskluzywnych marek. 

 

 

 

 

 

 Przy wykończeniu hotelu Stay inn*** zastosowano innowacyjne rozwiązania architektoniczne, które pozwoliły na uzyskanie maksymalnego poczucia przestrzeni i idealnie podkreśliły unikalny charakter hotelu.Elementy wyposażenia są wykonywane z najwyższej jakości ekologicznych materiałów - nieszablonowe detale, żywe kolory, świeże i estetyczne wnętrza wyposażone we wszelkiego rodzaju udogodnienia, dopełnione oryginalnym i subtelnym oświetleniem - wszystko to wspomagane najnowszą technologią - dzięki temu hotel Stay inn*** spełnia potrzeby zarówno Gości indywidualnych, biznesowych, jak i rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. W hotelu mogą się również zatrzymać osoby podróżujące z małymi pupilami domowymi.Kolejnym ogromnym atutem hotelu Stay inn*** jest odkryta część wypoczynkowa, usytuowana na dachu hotelu w otoczeniu zieleni i wspaniałych widoków na urokliwą Bazylikę Mariacką i Wieżę Ratusza. To idealna strefa nie tylko do wypoczynku, ale również przyjazne miejsce dla kameralnych spotkań biznesowych czy okolicznościowych.

Nowy wymiar reklamy 

 

 

 

To projekt dla Wszystkich którzy zamówią obraz by móc ich działalność zareklamować dla Odwiedzających moje prace.

Krótki opis działalności oraz usług i dóbr jak i odpowiednie rabaty :)  to czyni ten pomysł relacją win to win dla obu stron !

 

Klikając w logo danej Firmy bezpośrednio odwiedzimy ich strony z bardziej dokładną ofertą .

 WERNISAŻE, EVENTY ORAZ ARTYŚCI W TRÓJMIEŚCIE

 Oryginalne prezenty : Chrzest , rocznice itd. 

Ramki, obręcze z aniołkami, rodzinami na każda okazuje

Win to Win